Logo Hajnówka OSIR

Sezon piłkarski 2014/2015

 

 

Sezon piłkarski 2014/2015

Trampkarze – grupa 4 (rocznik 2000/2001) – trener Andrzej Grygoruk

runda jesienna:

lp.

Nazwa drużyny

Punkty 

Bramki 

1

OSiR Hajnówka – awans do grupy mistrzowskiej

27

40:5

2

Gryf Gródek

27

45:5

3

LZS Narewka

16

20:20

4

UM Krynki

13

42:19

5

Sudovia Szudziałowo

3

9:47

6

Czarni Czarna Białostocka

3

6:46

 runda wiosenna:

Miejsce

Nazwa klubu

Ilość meczów

Zwycięstwa

Remisy

Porażki

Punkty

Bramki

1.

MOSP Jagiellonia Białystok

14

13

0

1

39

71:7

2.

BSP Jagiellonia Białystok

14

12

1

1

37

79:7

3.

MOSP II Białystok

14

9

1

4

28

29:40

4.

Wigry Suwałki

14

8

0

6

24

47:27

5.

ŁKS Łomża

14

4

3

7

15

32:29

6.

Polonia Raczki

14

2

1

11

7

16:73

7.

OSiR Hajnówka

14

2

1

11

7

18:68

8.

Włókniarz Białystok

14

1

3

10

6

13:54

Kadra trampkarzyGabriel Artemiuk, Filip Bański, Jakub Bowtruczuk, Tomasz Bugwin, Michał Grygoruk, Rafał Krysiuk, Bartłomiej Kot, Maciej Malewicz, Gerard Matwiejuk, Andrzej Parfieniuk, Piotr Moroz, Karol Rogoziński, Adam Solipiwko, Bartosz Tichoniuk, Mateusz Wasiluk, Krystian Wawrynowicz, Kacper Wierciński, Adam Witkowski, Hubert Winnicki, Bartosz Olszewski, Patryk Olszewski.

Młodziki – grupa 3 (rocznik 2002/2003) – trener Marek Hanula

 

lp.

Nazwa drużyny

Punkty 

Bramki 

1

Orzeł Siemiatycze - awans do grupy mistrzowskiej

17

35:4

2

OSiR Hajnówka

17

23:1

3

MOSiR Michałowo

12

13:16

4

Rudnia Zabłudów

12

16:6

5

MOSiR Bielsk Podlaski

12

15:13

6

Gryf Gródek

4

5:28

7

Pionier Brańsk

4

6:17

8

MKS Mielnik

0

2:31


runda wiosenna:
 

Miejsce

Nazwa klubu

Ilość meczy

Zwycięstwa

Remisy

Porażki

Punkty

Bramki

1.

OSiR Hajnówka

13

9

3

1

30

36:7

2.

Rudnia Zabłudów

13

8

3

2

27

32:9

3.

MOSiR Bielsk Podlaski

13

7

1

5

22

31:20

4.

KS Michałowo

13

4

2

7

14

20:31

5.

Pionier Brańsk

13

4

1

8

13

16:29

6.

Gryf Gródek

13

2

3

8

9

17:46

7.

MKS Mielnik

13

1

3

9

6

14:49

Kadra młodzików: Mateusz Bartoszuk, Jakub Borowski, Gabriel Ciaś, Gabriel Chilimoniuk, Piotr Daniszewski, Krystian Dutkowski, Dominik Durzyński, Mariusz Filipiuk, Michał Gagan, Karol Grygoruk, Michał Lewczuk, Krzysztof Masajło, Julian Ostapczuk, Rafał Olifieruk, Jakub Owłasiuk, Krzysztof Pieczarka, Paweł Sieńczuk, Dawid Wawreszuk, Piotr Wojciuk, Mateusz Zoch, Filip Kot, Daniel Kozaczuk, Bartosz Andrzejuk, Mateusz Filipiuk, Damian Garustowicz, Konrad Jaroszuk, Michał Sajewicz, Marcel Tomaszuk, Dominik Topolski, Stanisław Artemiuk

Orliki – grupa 8 (rocznik 2004/2005) – trener Marcin Sawczyński

 

lp.

Nazwa drużyny

Punkty 

Bramki 

1

Gryf Gródek

18

 

2

OSiR Hajnówka

9

 

3

LZS Narewka

9

 

4

OSiR II Hajnówka

0

 

Kadra orlików I i IIAleksandra Ostaszewska, Adam Olifieruk, Adam Dmitruk, Andrzej Gawryluk, Rafał Wakuluk, Marcin Witkowski, Adam Ziniewicz, Mateusz Iwaniuk, Dominik Plewa, Dawid Bugwin, Damian Butrymowicz, Mariusz Dobosz, Olivier Osipiuk, Adrian Rogacki, Mateusz Artemiuk, Łukasz Jurczuk, Krzysztof Wiluk, Mateusz Niczyporuk, Kacper Ciaś, Bartosz Sadowski, Jakub Krywoszej, Mikołaj Monach, Mateusz Kozłowski, Dawid Omelianiuk, Antoni Tokajuk, Karol Jakubowski, Cyryl Czepiel, Iwo Rynkowski, Mateusz Bachmat, Łukasz Sac.

Grupa naborowa (rocznik 2006 i młodsi) – trener Tomasz Dobosz

 

L.p

Nazwisko

Imię

Rok urodzenia

1

Artemiuk

Mateusz

2006

2

Ciaś

Kacper

2006

3

Danilewski

Filip

2006

4

Janiel

Aleksander

2007

5

Kaczoch

Jan

2007

6

Kościeńczuk

Bartosz

2006

7

Lewczuk

Jakub

2007

8

Rogacki

Adrian

2006

9

Rynkowski

Iwo

2007

10

Tellos

Oskar

2007

11

Zdankiewicz

Jakub

2007

12

Zieniuk

Mateusz

2006

 

młodziki 2014

orliki 2014

KADRA DRUŻYNY TRAMPKARZY (2000 I MŁODSI)

SEZON PIŁKARSKI 2014/2015

TRENER: ANDRZEJ GRYGORUK - TEL. 502 759 536

 

L.p

Nazwisko

Imię

Rok urodzenia

1

Artemiuk

Gabriel

2000

2

Bański

Filip

2001

3

Bowtruczuk

Jakub

2001

4

Bugwin

Tomasz

2000

5

Grygoruk

Michał

2000

6

Kot

Bartłomiej

2001

7

Krysiuk

Rafał

2000

8

Malewicz

Maciej

2000

9

Matwiejuk

Gerard

2000

10

Olszewski 

Patryk

2000

11

Olszewski 

Bartosz

2001

12

Parfieniuk

Andrzej

2001

13

Rogoziński

Karol

2001

14

Solipiwko

Adam

2001

15

Tichoniuk 

Bartosz

2001

16

Wasiluk

Mateusz

2000

17

Wawrynowicz

Kryustian

2000

18

Wierciński

Kacper

2000

19

Witkowski

Adam

2000

20

Winnicki

Hubert

2001

 

 trampkarze2014.jpg   

KADRA DRUŻYNY MŁODZIKÓW (2002 I MŁODSI)

SEZON PIŁKARSKI 2014/2015

TRENER: MAREK HANULA - TEL. 600 327 532

 

L.p

Nazwisko

Imię

Rok urodzenia

1

Andrzejuk

Bartosz

2003

2

Artemiuk

Stanisław

2003

3

Bartoszuk

Mateusz

2002

4

Borowski

Jakub

2002

5

Ciaś

Gabriel

2002

6

Chilimoniuk

Gabriel

2002

7

Chilimoniuk

Gabriel, Ryszard

2002

8

Dutkowski

Krystian

2002

9

Durzyński

Dominik

2002

10

Filipiuk

Mariusz

2002

11

Filipiuk

Mateusz

2003

12

Gagan

Michał

2002

13

Grygoruk

Karol

2002

14

Jaroszuk

Konrad

2003

15

Kozaczuk

Daniel

2003

16

Kot

Filip

2003

17

Lewczuk

Michał

2002

18

Masajło

Krzysztof

2002

19

Mikołajczuk

Jakub

2002

20

Ostapczuk

Julian

2002

21

Owłasiuk

Jakub

2002

22

Pieczarka

Krzysztof

2002

23

Sajewicz

Michał

2003

24

Sieńczuk

Paweł

2002

25

Tomaszuk

Marcel

2003

26

Topolski

Dominik

2003

27

Weremiuk

Łukasz

2002

28

Witkowski

Mateusz

2003

29

Wojciuk

Piotr

2002

30

Zoch

Mateusz

2002

 

 mlodziki2015.jpg   

 

KADRA DRUŻYNY ORLIKÓW (2004 I MŁODSI)

SEZON PIŁKARSKI 2014/2015

TRENER: MARCIN SAWCZYŃSKI – tel.600 375 429

TRENER: TOMASZ DOBOSZ – tel. 514 392 404

 

L.p

Nazwisko

Imię

Rok urodzenia

1.

Dmitruk

Adam

2004

2.

Gabiec

Adrian

2004

3.

Gawryluk

Andrzej

2004

4.

Jurczuk

Łukasz

2004

5.

Mirończuk

Adam

2004

6.

Niczyporuk

Mateusz

2004

7.

Olifieruk

Adam

2004

8.

Pawluczuk

Maksymilian

2004

9.

Smyk

Albert

2004

10.

Szymczak

Krystian

2004

11.

Tokajuk

Antoni

2004

12

Wakuluk

Rafał

2004

13.

Wiluk

Krzysztof

2004

14.

Witkowski

Marcin

2004

15.

Bachmat

Mateusz

2005

16.

Butrymowicz

Damian

2005

17.

Bugwin

Dawid

2005

18.

Cieślak

Bartosz

2005

19.

Dobosz

Marcin

2005

20.

Drozd

Maciej

2005

21.

Gutowski

Mateusz

2005

22.

Jakubowski

Karol

2005

23.

Kisiel

Mateusz

2005

24.

Kozaczuk

Mateusz

2005

25.

Kozłowski

Mateusz

2005

26.

Krywoszej

Jakub

2005

27.

Link

Wiktor

2005

28.

Lubowicki

Sebastian

2005

29.

Monach

Mikołaj

2005

30.

Ostaszewska

Aleksandra

2005

31.

Osipiuk

Olivier

2005

32.

Owerczuk

Damian

2005

33.

Pawluczuk

Aleksander

2005

34.

Plewa

Dominik

2005

35.

Różycki

Kacper

2005

36.

Sac

Łukasz

2005

37.

Sadowski

Bartosz

2005

38.

Suchodoła

Aleksander

2005

 orliki2014.jpg

 

 

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

wrzesień 2017
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.