Logo Hajnówka OSIR

Sezon piłkarski 2013/2014

Sezon piłkarski 2013/2014

Trampkarze – grupa 3 (rocznik 1999/2000) – trener Andrzej Grygoruk

 

lp.

Nazwa drużyny

Punkty 

Bramki 

1

MOSiR Bielsk Podlaski

42

106:16

2

OSiR Hajnówka

24

52:40

3

Czarni Gródek

24

41:51

4

Rudnia Zabłudów

24

47:37

5

MOSP Jagiellonia Białystok

23

60:36

6

UKS Kleosin

13

32:101

7

Cresovia Siemiatycze

12

26:99

8

LZS Narewka

1

2:119

 

Kadra trampkarzyGabriel Artemiuk, Jakub Badowicz, Mateusz Bedkowski, Tomasz Bugwin, Dominik Chilimoniuk, Dawid German, Mateusz Grygorowicz, Michał Grygoruk, Kacper Jankowski, Rafał Krysiuk, Maciej Milewicz, Maciej Marczuk, Getrard Matwiejuk, Adrian Ostaszewski, Mateusz Rodak, Patryk Rusiłowicz, Adam Siebieszuk, Dawid Simoniuk, Tomasz Tichoniuk, Mateusz Wasiluk, Krystian Wawrynowicz, Dawid Werszko, Kacper Wierciński, Rafał Wiluk.

 

Młodziki – grupa 5 (rocznik 2001/2002) – trener Marek Hanula

 

lp.

Nazwa drużyny

Punkty 

Bramki 

1

COKiS Ciechanowiec

46

70:16

2

OSiR Hajnówka (rocznik 2001)

39

60:22

3

OSiR Hajnówka (rocznik 2002)

39

50:22

4

Orzeł Siemiatycze

38

57:14

5

Orzeł II Siemiatycze

10

21:116

6

MKS Mielnik

1

1:80

Kadra orlików I i II: Filip Bański, Jakub Bowtruczuk, Jan Jaroszewicz, Bartłomiej Kot, Dawid Lewandowski, Andrzej Parfieniuk, Karol Rogoziński, Adam Solipiwko, Bartosz Tichoniuk, Jakub Wołkowycki, Hubert Winnicki, Mateusz Bartoszuk, Jakub Borowski, Gabriel Ciaś, Gabriel Chilimoniuk, Piotr Daniszewski, Krystian Dutkowski, Dominik Durzyński, Mariusz Filipiuk, Michał Gagan, Karol Grygoruk, Kacper Kozłowski, Michał Lewczuk, Krzysztof Masajło, Julian Ostapczuk, Rafał Olifieruk, Jula Kazkieruk, Jakub Owłasiuk, Krzysztof Pieczarka, Paweł Sieńczuk, Dawid Siemieniuk, Damian Suchodoła, Dawid Wawreszuk, Piotr Wojciuk, Mateusz Zoch, Filip Kot, Daniel Kozaczuk,Bartłomiej Kosiński.

 

Orliki – grupa 8 (rocznik 2003/2004) – trener Marcin Sawczyński

 

lp.

Nazwa drużyny

Punkty 

Bramki 

1

Orzeł Siemiatycze

57

105:15

2

UKS Perlejewo

53

61:23

3

OSiR Hajnówka

48

67:34

4

Bocian Boćki

31

48:51

5

MKS Mielnik

23

36:45

6

Orzeł II Siemiatycze

16

15:91

7

LZS Narewka

4

9:75

Kadra orlików:Bartosz Andrzejuk, Mateusz Filipiuk, Damian Garustowicz, Konrad Jaroszuk, Daniel Kozaczuk, Filip Kot, Michał Sajewicz, Marcel Tomaszuk, Dominik Topolski, Mateusz Witkowski, Adam Dmitruk, Filip Mazur, Adam Mirończuk, Mateusz Niczyporuk, Adam Olifieruk, Krystian Szymczak, Andrzej Gawryluk, Kacper Plech, Jakub Lewczuk, Marcin Witkowski, Rafał Wakuluk, Krzysztof Wiluk, Adam Ziniewicz, Damian Butrymowicz, Dawid Bugwin, Kacper Ciaś, Bartosz Cieślak, Mariusz Dobosz, Kamil Glencner, Karol Jakubowski, Paweł Nazaruk, Mikołaj Monach, Olivier Osipiuk, Damian Owerczuk, Adrian Rogacki, Łukasz Sac.

orliki 2013

młodziki 2013

trampkarze 2013

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

wrzesień 2017
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.