Logo Hajnówka OSIR

Sezon piłkarski 2012/2013

Sezon piłkarski 2012/2013

Juniorzy młodsi – grupa 2 (rocznik 1996/1997) – trener Marek Hanula

 

lp.

Nazwa drużyny

Punkty 

Bramki 

1

MOSP Jagiellonia Białystok

57

177:13

2

OSiR Hajnówka

45

68:26

3

MKS Krynki

40

87:33

4

Sparta 1951 Szepietowo

35

52:48

5

Ruch Wysokie Mazowieckie

30

41:61

6

KS Michałowo

27

51:54

7

Pogoń Łapy

25

51:60

8

Gryf Gródek

25

32:53

9

Iskra Narew

17

55:105

10

MKS Mielnik

13

33:76

Kadra juniorów młodszychGrzegorz Aleksiejczuk, Paweł Awksentiuk, Piotr Awksentiuk, Maciej Czarnota, Sebastian Czurak, Karol Czykwin, Adam Gawryluk, Patryk Janowicz, Kamil Oksentowicz, Marek Klimczak, Michał Lewczuk, Grzegorz Łojewski, Dariusz Makac, Jakub Markiewicz, Jakub Nazaruk, Marcin Sadowski, Filip Szparło, Dorian Wasilewicz.

 

Trampkarze – grupa 2 (rocznik 1998/1999) – trener Marcin Sawczyński

 

lp.

Nazwa drużyny

Punkty 

Bramki 

1

MOSiR Bielsk Podlaski

45

111:14

2

MOSP Jagiellonia II Białystok

43

71:13

3

Hetman Białystok

33

54:29

4

MOSiR Siemiatycze

31

78:46

5

COKiS Ciechanowiec

26

52:39

6

Włókniarz Białystok

15

34:47

7

KS Wasilków

10

16:60

8

Supraślanka Supraśl

6

15:103

9

OSiR Hajnówka

4

18:99

Kadra trampkarzy: Jakub Badowicz, Mateusz Bedkowski, Mateusz Grygorowicz, Konrad Haponiuk, Patryk Jeżyk, Łukasz Karpiuk, Maciej Marczuk, Nikon Markiewicz, Mateusz Oksentowicz, Adrian Ostaszewski, Patryk Rusiłowicz, Ireneusz Sakowicz,Adam Siebieszuk, Rafał Sielewiesiuk, Dawid Werszko, Fabian Wojtkowski, Tomasz Zarzecki.

 

Młodziki – grupa 3 (rocznik 2000/2001) – trener Andrzej Grygoruk

 

lp.

Nazwa drużyny

Punkty 

Bramki 

1

MOSiR Bielsk Podlaski

54

57:13

2

MOSiR Siemiatycze

51

50:17

3

OSiR Hajnówka

44

45:22

4

BSP Jagiellonia Białystok

39

44:20

5

UKS Kleosin

22

24:58

6

Magnat Juchnowiec

21

13:58

7

AP Talent Białystok

10

20:67

Kadra młodzikówGabriel Artemiuk, Filip Bański, Kacper Bondaruk, Jakub Bowtruczuk, Tomasz Bugwin, Dawid German, Michał Grygoruk, Rafał Krysiuk, Adrian Łysakowski, Patryk Olszewski, Hubert Ostapczuk, Andrzej Parfieniuk, Karol Rogoziński, Jakub Siegień, Bartosz Tichoniuk, Mateusz Wasiluk, Patryk Wasyluk, Kacper Wierciński, Jan Jaroszewicz.

 

Orliki – grupa 2 (rocznik 2002/2003) – trener Marek Hanula

 

lp.

Nazwa drużyny

Punkty 

Bramki 

1

Orzeł Siemiatycze

55

84:6

2

OSiR Hajnówka

43

63:21

3

Pionier Brańsk

33

50:27

4

Orzeł II Siemiatycze

26

38:47

5

Kolejarz Czerencha

16

19:53

Kadra orlikówBartosz Andrzejuk, Jakub Bondaruk, Jakub Borowski, Mateusz Bartoszuk, Krystian Dutkowski, Dominik Durzyński, Piotr Daniszewski, Michał Gagan, Michał Ginszt, Daniel Kozaczuk, Filip Kot, Krzysztof Masajło, Jakub Mikołajczuk, Norbert Nowak, Jakub Owłasiuk, Rafał Olifieruk, Adam Olifieruk, Julian Ostapczuk, Dawid Siemieniuk, Paweł Sieńczuk, Piotr Wojciuk, Dominik Zera, Adam Ziniewicz.

orliki 2012

młodziki 2012

juniorzy 2012

 

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

wrzesień 2017
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.