Logo Hajnówka OSIR

Sezon piłkarski 2011/2012

Sezon piłkarski 2011/2012

Juniorzy młodsi - grupa 1 (rocznik 1995/1996) - trener Marek Hanula

 

lp.

Nazwa drużyny

Punkty 

Bramki 

1

MOSP II Jagiellonia Białystok

64

134:13

2

MOSiR Siemiatycze

49

81:29

3

MOSiR Mońki

47

69:29

4

Ruch Wysokie Mazowieckie

45

98:31

5

OSiR Hajnówka

45

85:31

6

Krypnianka Krypno

42

77:43

7

KS Michałowo

22

44:81

8

Iskra Narew

20

41:115

9

Supraślanka Supraśl

18

30:76

10

Gryf Gródek

14

24:123

11

Sparta Szepietowo

11

21:86

12

Kolejarz Czeremcha

11

25:75

Kadra juniorów młodszychPiotr Awksentiuk, Paweł Awksentiuk, Grzegorz Aleksiejczuk, Daniel Bagrowski, Mateusz Borowik, Maciej Czarnota, Karol Czykwin, Sebastian Czurak, Krystian Dykiert, Tomasz Dmitruk, Karol Falkowski, Mateusz Kruk, Mateusz Kostiuczuk, Grzegorz Łojewski, Dariusz Makac, Dawid Monach, Łukasz Milcz, Daniel Nowik, Dawid Okuniewski, Dariusz Surel, Bartosz Smoktunowicz, Marcin Sadowski, Filip Szparło, Dorian Wasilewicz, Maciej Wilenta, Adam Gawryluk, Dawid Monach, Tomasz Dmitruk, Kamil Waśko.

 

Trampkarze – grupa 1 (rocznik 1997/1998) – trener Marcin Sawczyński

 

lp.

Nazwa drużyny

Punkty 

Bramki 

1

MOSP Jagiellonia Białystok

56

161:12

2

BSP Jagiellonia Białystok

49

154:13

3

Wigry Suwałki

44

87:22

4

ŁKS 1926 Łomża

34

67:60

5

MOSP Jagiellonia II Białystok

32

74:64

6

MOSiR Bielsk Podlaski

30

63:63

7

Sokół Sokółka

30

49:59

8

Hetman Białystok

25

43:60

9

Olimpia Zambrów

19

47:120

10

Sparta Augustów

19

26:106

11

OSiR Hajnówka

8

31:114

12

Skra Czarna Białostocka

7

13:122

Kadra trampkarzy: Patryk Artemiuk, Konrad Haponiuk, Patryk Jeżyk, Dawid Jakubowski, Łukasz Karpiuk, Marek Klimczak, Konrad Książek, Michał Lewczuk, Nikon Markiewicz, Karol Milas, Jakub Nazaruk, Kamil Oksentowicz, Mateusz Oksentowicz, Brajan Sapiłko, Ireneusz Sakowicz, Czurak Mateusz, Dawid Charytoniuk, Dariusz Grykowski, Damian Fal,Jakub Markiewicz, Bartosz Sajewicz.

 

Młodziki – grupa 1 (rocznik 1999/2000)– trener Andrzej Grygoruk 

 

lp.

Nazwa drużyny

Punkty 

Bramki 

1

MOSP Jagiellonia Białystok

56

98:6

2

BSP Jagiellonia Białystok

49

91:20

3

Wigry Suwałki

48

98:20

4

LKS 1926 Łomża

43

71:24

5

MOSP Jagiellonia II Białystok

37

56:48

6

Hetman Białystok

31

55:46

7

MOSiR Bielsk Podlaski

30

40:55

8

Olimpia Zambrów

19

36:52

9

OSiR Hajnówka

18

57:121

10

Sokół Sokółka

16

26:71

11

Sparta Augustów

8

25:122

12

Skra Czarna Białostocka

4

9:122

 

Kadra młodzikówJakub Badowicz, Mateusz Bedkowski, Jakub Bowtruczuk, Michał Grygoruk, Rafał Krysiuk, Maciej Marczuk, Szamir Nalbaldyan, Adrian Ostaszewski, Patryk Olszewski, Karol Rogoziński, Dawid Simoniuk, Rafał Sielewiesiuk, Bartosz Tichoniuk, Dawid Tarasiuk, Arkadiusz Waśko, Mateusz Wasiluk, Dawid Werszko, Kacper Wierciński, Tomasz Zarzecki, Dawid German.

młodziki 2011

trampkarze 2011

juniorzy 2011

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

wrzesień 2017
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.