Logo Hajnówka OSIR

Sezon piłkarski 2010/2011

Sezon piłkarski 2010/2011

Juniorzy młodsi – rocznik 1994/1995 – trener Marcin Sawczyński

 

lp.

Nazwa drużyny

Punkty 

Bramki 

1

MOSiR Orzeł Siemiatycze

37 

87:51

2

MOSiR Bielsk Podlaski

34

68:50

3

OSiR Hajnówka

32

65:50

4

COKiS Ciechanowiec

28 

65:71

5

Pogoń Łapy

25

58:64

6

KS Sokoły

1

21:168

Kadra juniorów młodszych: Adam Bagrowski, Daniel Bagrowski, Patryk Charkiewicz, Mateusz Czarnecki, Tomasz Dmitruk, Marcin Gacuta, Dawid Jakoniuk, Jacek Januszewski, Daniel Jurczuk, Adrian Kazimiruk, Mateusz Kostiuczuk, Łukasz Kulig, Piotr Kulig, Tomasz Maciuka, Jarosław Marczuk, Daniel Nowik, Daniel Onikijuk, Dawid Okuniewski, Dawid Tichoniuk, Maciej Wilenta.

 

Trampkarze starsi – rocznik 1996/1997 – trener Marek Hanula

 

lp.

Nazwa drużyny

Punkty 

Bramki 

1

MOSP Jagiellonia Białystok

45

66:9

2

ŁKS Łomża

40

60:5

3

Ruch Wysokie Mazowiecki

33

62:12

4

OSiR Hajnówka

31

39:18

5

Olimpia Zambrów

19

46:53

6

Orzeł Siemiatycze

14

32:53

7

MOSiR Bielsk Podlaski

13

15:52

8

Magnat Juchnowiec

11

20:65

9

MKS Mielnik

03

15:82

Kadra trampkarzy starszych: Paweł Adamczyk, Piotr Awksentiuk, Paweł Awksentiuk, Sebastian Czurak, Damian Ciełuszecki, Karol Czykwin (kadra województwa), Adam Gawryluk (kadra województwa), Łukasz Milcz, Dariusz Makac, Grzegorz Sielewiesiuk, Marcin Sadowski, Dawid Ostapczuk, Dorian Wasilewicz, Piotr Matwiejuk, Filip Szparło, Mateusz Antoniuk (kadra województwa), Michał Lewczuk, Dawid Jakubowski, Marek Klimczak, Kamil Oksentowicz, Michał Rabczuk, Jakub Rabczuk, Jakub Nazaruk, Karol Milas, Kamil Waśko, Grzegorz Aleksiejczuk, Patryk Artemiuk, Konrad Książyk.

 

Trampkarze młodsi – rocznik 1998/1999 – trener Andrzej Grygoruk

 

lp.

Nazwa drużyny

Punkty 

Bramki 

1

MOSiR Bielsk Podlaski

52

123:11

2

Olimpia Zambrów

46

94:14

3

MOSiR Siemiatycze

39

94:24

4

MOSP II Jagiellonia Białystok

37

74:22

5

ŁKS 1926 Łomża

30

85:51

6

Ruch Wysokie Mazowieckie

24

57:78

7

OSiR Hajnówka

19

50:81

8

Magnat Juchnowiec

13

41:65

9

Narew Choroszcz

07

14:128

10

MKS Mielnik

0

10:168

Kadra trampkarzy młodszych: Jakub Badowicz, Brajan Sapiołko, Mateusz Wasiluk, Bernard Wołkowycki, Bartosz Lewczuk, Adrian Ostaszewski, Rafał Sielewiesiuk, Tomasz Bugwin, Mateusz Bedkowski, Dawid Gromotowicz, Mateusz Grygorowicz, Igor Grygoruk, Michał Grygoruk, Łukasz Karpiuk, Szymon Krawczuk, Nikon Markiewicz, Maciej Marczuk, Mateusz Oksentowicz, Patryk Olszewski, Ireneusz Sakowicz, Dawid Simoniuk, Dominik Sidwa, Daniel Siliwonik, Arkadiusz Waśko, Dawid Werszko, Tomasz Zarzecki, Konrad Haponiuk.

trampkarze młodsi 2010

trampkarze starsi 2010

juniorzy 2010

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

wrzesień 2017
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.