Logo Hajnówka OSIR

Sezon piłkarski 2015/2016

OSiR HAJNÓWKA SEZON 2015/2016

 

Juniorzy młodsi (1999/2000) - II Liga Wojewódzka grupa 2

 

RUNDA JESIENNA 2015

Miejsce

Drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1

Korona Dobrzyniewo Duże –Awans do grupy Mistrzowskiej

8

19

30:10

2

OSiR Hajnówka

8

19

30:10

3

Falcon Sokół Sokółka

8

9

18:24

4

Iskra Narew

8

7

17:20

5

Czarna Czarni Białostocka

8

3

8:32

 

RUNDA WIOSENNA 2016

Miejsce

Drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1

OSiR Hajnówka

6

13

19:12

2

Czarni Czarna Białostocka

6

10

10:10

3

Iskra Narew

6

9

17:20

4

Falcon Sokółka

6

3

9:19

Kadra Juniorów Młodszych OSiR Hajnówka: Gabriel Artemiuk, Jakub Badowicz, Tomasz Bugwin, Oskar Charytoniuk, Damian Czykwin, Mateusz Grygorowicz, Rafał Krysiuk, Maciej Malewicz, Łukasz Niewiadomski, Patryk Olszewski, Mateusz Wasiluk, Krystian Wawrynowicz, Dawid Werszko, Rafał Wiluk, Adam Witkowski, Bartosz Tichoniuk. Trener: Andrzej Grygoruk.

 

Trampkarze (2001/2002) – grupa 4

 

RUNDA JESIENNA 2015

Miejsce

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1

AP Talent Białystok – Awans do grupy Mistrzowskiej

10

28

74:3

2

BSP Jagiellonia Białystok – Awans do grupy Mistrzowskiej

10

27

69:7

3

OSiR Hajnówka

10

20

37:21

4

MOSP II Jagiellonia Białystok

10

18

34:17

5

Bocian Boćki

10

18

18:17

6

Orzeł Siemiatycze

10

16

22:16

7

Sparta 1951 Szepietowo

10

13

21:32

8

Rudnia Zabłudów

10

10

18:32

9

Pogoń Łapy

10

6

12:56

10

Pionier Brańsk

10

6

12:48

11

MOSiR Bielsk Podlaski

10

0

2:72

RUNDA WIOSENNA 2016

Miejsce

Drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1

MOSP II Białystok

8

21

23:4

2

OSiR Hajnówka

8

18

20:6

3

Pionier Brańsk

8

14

19:15

4

Bocian Boćki

8

14

19:10

5

Orzeł Siemiatycze

8

13

36:15

6

Sparta 1951 Szepietowo

8

10

10:14

7

Pogoń Łapy

8

9

13:18

8

Rudnia Zabłudów

8

5

19:32

9

MOSiR Bielsk Podlaski

8

0

2:47

Kadra Trampkarzy OSiR Hajnówka: Filip Bański, Jakub Borowski, Jakub Bowtruczuk, Gabriel Bartosz Chilimoniuk, Gabriel Ryszard Chilimoniuk, Piotr Daniszewski, Krystian Dutkowski, Dominik Durzyński, Mariusz Filipiuk, Michał Gagan, Daniel Kozaczuk, Filip Kot, Krzysztof Masajło, Jakub Mikołajczuk, Jakub Owłasiuk, Julian Ostapczuk, Bartosz Olszewski, Andrzej Parfieniuk, Karol Rogoziński, Paweł Sieńczuk, Adam Solipiwko, Bartosz Tichoniuk, Piotr Wojciuk, Krzysztof Pieczarka, Daniel Chodakowski, Mateusz Nikończuk.Trener: Marek Hanula

 

Młodziki (2003/2004) – Grupa 8

 

RUNDA JESIENNA 2015

Miejsce

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1

KS Michałowo

12

27

35:13

2

Gryf Gródek

12

23

25:17

3

OSiR Hajnówka

12

13

17:24

4

LZS Narewka

12

5

5:29

 

RUNDA WIOSENNA 2016

Miejsce

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1

KS Michałowo

24

56

62:24

2

Gryf Czarni Gródek

24

41

47:35

3

OSiR Hajnówka

24

27

37:49

4

LZS Narewka

24

13

19:57

Kadra Młodzików OSiR Hajnówka: Mateusz Zoch, Bartosz Andrzejuk, Stanisław Artemiuk, Mateusz Filipiuk, Konrad Jaroszuk, Daniel Kozaczuk, Filip Kot, Igor Michalczuk, Marcel Tomaszuk, Dominik Topolski, Igor Wappa, Mateusz Witkowski, Adam Dmitruk, Łukasz Jurczuk, Adam Mirończuk, Mateusz Niczyporuk, Mateusz Samociuk, Albert Smyk, Dawid Skalski, Antoni Tokajuk, Marcin Witkowski, Rafał Wakuluk, Krzysztof Wiluk Adrian Gabiec, Adam Olifieruk, Krystian Szymczak. Trener: Marcin Sawczyński

 

Orliki (2005 i młodsi)

 

RUNDA JESIENNA 2015- eliminacje

Miejsce

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1

OSiR Hajnówka – Awans do półfinałów

12

36

57:5

2

KS Puszcza Hajnówka – Awans do półfinałów

12

21

18:22

3

OSiR II Hajnówka

12

9

10:28

4

Kolejarz Czeremcha

12

6

8:38

 

RUNDA WIOSENNA 2016

GRUPA N

Miejsce

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1

OSiR II Hajnówka

12

31

48:9

2

Kolejarz Czeremcha

12

18

30:26

3

COKiS Ciechanowiec

12

13

23:37

4

Husar Nurzec

12

9

20:49

 

GRUPA F - półfinały

Miejsce

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1

Orzeł Siemiatycze – Awans do finału

12

36

88:9

2

OSiR Hajnówka – Awans do finału

12

18

38:25

3

Orzeł II Siemiatycze

12

18

26:44

4

Puszcza Hajnówka

12

0

8:82

Kadra Orlików OSiR Hajnówka: Mateusz Bachmat, Dawid Bugwin, Mariusz Dobosz, Maciej Drozd, Jakub Karpiuk, Jakub Krywoszej, Sebastian Lubowicki, Mikołaj Monach, Olivier Osipiuk, Aleksandra Ostaszewska, Dominik Plewa, Łukasz Sac, Bartosz Sadowski, Mateusz Kozłowski,Piotr Tichoniuk, Mateusz Artemiuk, Filip Danielewski, Bartosz Jerzyk, Adarian Rogacki, Aleksander Janiel, Jan Kaczoch, Jakub Lewczuk, Łukasz Parfieniuk, Iwo Rynkowski, Oskar Tellos, Tomasz Wawrzeniuk, Jakub Zdankiewicz, Igor Bober, Damian Kruczkowski, Jakub Kruczkowski, Bartosz Kruczkowski. Trenerzy: Tomasz Dobosz, Marek Hanula.

 

TURNIEJ FINAŁOWY ORLIKÓW OSiR Hajnówka - 16 miejsce na 79 drużyn startujących

Wyniki finałowe- grupa 4 :

OSiR Hajnówka – MOSP VII Białystok 1:1

Talent II Białystok – OSiR Hajnówka 5:0

Wigry Suwałki – OSiR Hajnówka 2:0

Mecze o miejsca 13:16

OSiR Hajnówka – Falcon Sokółka 2:2 rzuty karne 2:3

OSiR Hajnówka – MOSiR Grajewo 2:2 rzuty karne 2:3

 

Skład OSiR Hajnówka: Dawid Bugwin, Łukasz Sac, Jakub Krywoszej, Jakub Karpiuk, Aleksandra Ostaszewska, Aleksander Pawluczuk, Mariusz Dobosz, Damian Butrymowicz, Mateusz Artemiuk, Adrian Rogacki, Bartosz Sadowski, Bartosz Jerzyk, Dominik Plewa, Olivier Osipiuk, Filip Danilewski, Aleksander Janiel, Trenerzy: Tomasz Dobosz, Marek Hanula

 

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

wrzesień 2017
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.