Logo Hajnówka OSIR

Sezon piłkarski 2016/2017

JUNIORZY MŁODSI – rocznik 2000/2001

 II Liga Wojewódzka grupa 2 

RUNDA JESIENNA 2016

Miejsce

Nazwa Drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1

Pionier Brańsk

9

24

29:13

2

AP Talent II Białystok

9

24

48:5

3

OSiR Hajnówka

9

24

41:14

4

KS Wasilków

9

15

28:23

5

Bocian Boćki

9

15

25:20

6

Rudnia Zabłudów

9

12

20:28

7

Piast Białystok

9

9

11:25

8

Sparta 1951 Szepietowo

9

7

11:36

9

Ruch Wysokie Mazowieckie

9

4

13:36

10

Pogoń Łapy

9

0

7:33

 

RUNDA WIOSENNA 2017

Miejsce

Nazwa Drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1

OSiR Hajnówka

7

19

25:11

2

Piast Białystok

7

15

23:10

3

Ruch Wysokie Mazowieckie

7

14

14:8

4

Sparta 1951 Szepietowo

7

10

10:16

5

Bocian Bocki

7

9

15:15

6

KS Wasilków

7

7

15:11

7

Rudnia Zabłudów

7

4

17:22

8

Pogoń Łapy

7

1

4:30

Kadra Juniorów Młodszych OSiR Hajnówka: Tomasz Bugwin, Patryk Olszewski, Maciej Malewicz, Gabriel Artemiuk, Rafał Krysiuk, Adam Witkowski, Sebastian Kiendyś, Mateusz Wasiluk, Kamil Kośko, Filip Bański, Andrzej Parfieniuk, Adam Solipiwko, Karol Rogoziński, Jakub Bowtruczuk, Łukasz Niewiadomski, Michał Kostecki, Oskar Charytoniuk, Michał Kostacki, Maciej Sawicki, Michał Grygoruk, Bartosz Olszewski, Gabriel Kruczkowski, Trener Andrzej Grygoruk. 

TRAMPKARZE – rocznik 2002/2003

II Liga Wojewódzka grupa 3

RUNDA JESIENNA 2016

 

Miejsce

Nazwa Drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1

BSP Jagiellonia Białystok

10

28

57:6

2

MOSP Białystok

10

28

51:9

3

AP Talent III Białystok

10

24

46:6

4

OSiR Hajnówka

10

18

17:27

5

Narew Choroszcz

10

18

29:27

6

Urząd Miejski Krynki

10

15

29:22

7

Gryfik Gródek

10

15

27:22

8

Włókniarz Białystok

10

9

17:50

9

Czarni Czarna Białostocka

10

4

12:46

10

KS Michałowo

10

4

12:60

11

KS Wasilków

10

0

4:26

 

RUNDA WIOSENNA 2017

Miejsce

Nazwa Drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1

Gryfik Gródek

7

16

14:7

2

Narew Choroszcz

7

15

27:11

3

OSiR Hajnówka

7

15

25:8

4

Włókniarz Białystok

7

15

25:20

5

Urząd Miejski Krynki

7

9

21:12

6

KS Wasilków

7

8

12:15

7

Czarni Czarna Bialostocka

7

3

9:26

8

KS Michałowo

7

1

6:40

Kadra Trampkarzy OSiR Hajnówka: Daniel Chodakowski, Jakub Borowski, Piotr Wojciuk, Piotr Daniszewski, Paweł Sieńczuk, Krystian Dutkowski, Gabriel Bartosz Chilimoniuk, Dominik Durzyński, Gabriel Litwinowicz, Jakub Tofiluk, Michał Gagan, Krzysztof Masajło, Maciej Ignatowicz, Julian Ostapczuk, Krzysztof Pieczarka, Jakub Mikołajczuk, Filip Kot, Daniel Kozaczuk, Stanisław Artemiuk, Igor Wappa, Marcel Tomaszuk, Dominik Topolski, Mariusz Filipiuk, Mateusz Filipiuk, Trener Marek Hanula

MŁODZIKI – rocznik 2004/2005

grupa 3 - eliminacje 

 

RUNDA JESIENNA 2016

Miejsce

Nazwa Drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1

MOSiR Bielsk Podlaski

7

21

40:3

2

Orzeł Siemiatycze

7

18

43:2

3

Iskra Perlejewo

7

12

12:17

4

Rudnia Zabłudów

7

12

15:18

5

MKS Mielnik

7

10

11:11

6

Kolejarz Czeremcha

7

6

8:24

7

LZS Narewka

7

4

10:23

8

OSiR Hajnówka

7

0

6:47

 

RUNDA WIOSENNA 2017

Miejsce

Nazwa Drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1

Iskra Perlejewo

5

12

23:5

2

Rudnia Zabłudów

5

10

14:8

3

LZS Narewka

5

8

18:10

4

OSiR Hajnówka

5

7

9:14

5

MKS Mielnik

5

3

9:14

6

Kolejarz Czeremcha

5

3

6:28

Kadra Młodzików OSiR Hajnówka: Adrian Gabiec, Andrzej Gawryluk, Łukasz Jurczuk, Rafał Wakuluk, Krystian Szymczak, Damian Butrymowicz, Dawid Bugwin, Kacper Chursa, Mariusz Dobosz, Jakub Krywoszej, Jakub Karpiuk, Aleksandra Ostaszewska, Aleksander Pawluczuk, Dominik Plewa, Bartosz Sadowski, Łukasz Sac, Olivier Osipiuk, Sebastian Siekan, Adrian Rogacki, Mateusz Artemiuk, Arkadiusz Wołodko, Jakub Jaworski, Oskar Baj, Erwin Mazuruk, Dominik Czyżewski Trener: Marcin Sawczyński

ORLIKI – rocznik 2006 i młodsi

grupa 11- eliminacje 

RUNDA JESIENNA 2016

Miejsce

Nazwa Drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1

Brylant Bielsk Podlaski- Awans do półfinałów

12

29

34:6

2

Brylant II Bielsk Podlaski- Awans do półfinałów

12

22

20:11

3

OSiR Puszcza Hajnówka- Awans do półfinałów

12

16

22:21

4

OSiR Puszcza II Hajnówka

12

3

7:45

 

 

GRUPA F – półfinały

 

RUNDA WIOSENNA 2017

Miejsce

Nazwa Drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1

MOSP Białystok – Awans do finału

30

80

96:7

2

AP Brylant Bielsk Podlaski – Awans do finału

30

73

71:14

3

AP Brylant II Bielsk Podlaski

30

41

34:29

4

Gryfik Gródek

30

33

26:48

5

OSiR Puszcza Hajnówka

30

28

29:81

6

Włókniarz III Białystok

30

1

2:85

 

GRUPA M

Miejsce

Nazwa Drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1

KS Michałowo

12

29

36:7

2

MOSP II Białystok

12

20

27:22

3

OSiR Hajnówka

12

20

20:18

4

BKS Jagiellonia Białystok

12

0

0:36

Kadra Orlików OSiR Puszcza Hajnówka: Mateusz Artemiuk, Bartosz Burnecki, Marcin Czyż, Piotr Gierasimiuk, Bartosz Jerzyk, Damian Jurczuk, Aleksander Lewczuk, Kamil Moszczyński, Patryk Niczyporuk, Mateusz Pawłowski, Adrian Rogacki, Piotr Romańczuk, Oliwier Wasyluk, Kacper Bedkowski, Bartosz Birycki, Wojciech Goławski, Aleksander Janiel, Olivier Pasyńczuk, Tomasz Wawrzeniuk, Iwo Rynkowski, Szymon Ważny, Filip Danilewski, Franciszek Filinowicz, Jakub Owerczuk, Mateusz Tarasiuk, Jacek Jarzęcki, Mateusz Birycki, Paweł Golonko, Paweł Gierasimiuk, Szymon Jabłoński, Jan Kaczoch, Oskar Tellos, Jakub Lewczuk, Mikołaj Romańczuk, Jakub Zdankiewicz, Bartosz Ostapczuk, Kacper Kowalczuk, Maksymilian Czeremczuk, Hubert Sacharczuk, Bartosz Kruczkowski, Jakub Kruczkowski, Damian Kruczkowski, Trenerzy: Adam Langa, Tomasz Dobosz, Marek Hanula   

 

 

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

listopad 2017
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.