Logo Hajnówka OSIR

Sezon piłkarski 2017/2018

JUNIORZY MŁODSI – rocznik 2001 i młodsi

 II Liga Wojewódzka grupa 2 


 

RUNDA JESIENNA 2017

Miejsce

Drużyna

Bramki

Punkty

1

Talent Białystok

36:6

20

2

OSiR Hajnówka

(Orzeł Siemiatycze: OSiR Hajnówka 1:2)

17:7

17

3

Orzeł Siemiatycze

21:7

17

4

Pogoń Łapy

22:9

15

5

Ruch Wysokie Mazowieckie

14:11

14

6

Gryfik Gródek

10:13

9

7

Orlęta Czeżew

4:24

6

8

Sparta 1951 Szepietowo

9:25

6

9

Narew Choroszcz

1:32

0

 

RUNDA WIOSENNA 2018

Miejsce

Drużyna

Bramki

Punkty

1

Orzeł Siemiatycze

17:2

15

2

OSiR Hajnówka

6:6

9

3

Pogoń Łapy

11:5

7

4

Narew Choroszcz

5:9

7

5

Ruch Wysokie Mazowieckie

6:10

4

6

Sparta 1951 Szepietowo

4:17

1

 

Kadra Juniorów Młodszych OSiR Hajnówka: Bański Filip, Borowski Jakub, Chodakowski Daniel, Daniszewski Piotr, Dutkowski Krystian, Gagan Michał, Ignatowicz Maciej, Litwinowicz Gabriel, Masajło Krzysztof, Mikołajczuk Jakub, Ostapczuk Julian, Olszewski Bartosz, Parfieniuk Andrzej, Pieczarka Krzysztof, Rogoziński Karol, Sieńczuk Paweł, Wojciuk Piotr, Trener Marek Hanula. 


TRAMPKARZE – rocznik 2003 i młodsi

II Liga Wojewódzka grupa 3

RUNDA JESIENNA 2017

Miejsce

Drużyna

Bramki

Punkty

1

MOSP Białystok

75:6

27

2

MOSiR Bielsk Podlaski

50:8

24

3

MOSP II Białystok

37:15

19

4

Iskara Perlejewo

32:27

15

5

Gryfik Gródek

23:21

13

6

Orzeł Siemiatycze

31:18

12

7

Skorpion Kalenica

25:29

10

8

OSiR Hajnówka

20:50

7

9

Kolejarz Czeremcha

9:96

3

10

LZS Narewka

8:40

3

 

RUNDA WIOSENNA 2018

Miejsce

Drużyna

Bramki

Punkty

1

MOSiR Bielsk Podlaski

55:6

24

2

Orzeł Siemiatycze

38:6

18

3

Iskara Perlejewo

38:12

18

4

MOSP II Białystok

43:12

15

5

Gryfik Gródek

34:12

12

6

OSiR Hajnówka

31:43

9

7

Skorpion Kalenica

22:40

6

8

LZS Narewka

10:40

6

9

LZS Narewka

3:95

0

 

Kadra Trampkarzy OSiR Hajnówka:Artemiuk Stanisław, Chursa Kacper, Czarnocki Jakub Tomasz, Czyżewski Dominik, Fiedoruk Tomasz, Giermaniuk Jakub, Gawryluk Andrzej, Jurczuk Łukasz, Kot Filip, Kraśko Mariusz, Lesiak Kacper, Ostapkowicz Marcin, Plona Szymon, Solipiwko Jakub, Szempliński Mateusz, Szmulewicz Igor, Szymczak Krystian, Tomaszuk Marcel, Topolski Dominik, Wakuluk Rafał, Witkowski Mateusz, Witkowski Marcin, Chumachenko Roman, Zera Dominik, Wołodko Arkadiusz, Kozaczuk Daniel, Trener Marcin Sawczyński


MŁODZIKI – rocznik 2005 i młodsi

grupa 3 - eliminacje 

 

RUNDA JESIENNA 2017

Miejsce

Drużyna

Bramki

Punkty

1

MOSP Białystok

78:1

28

2

AP Talent Białystok

50:3

26

3

MOSP II Białystok

32:3

23

4

Orzeł Siemiatycze

55:17

17

5

Pogoń Łapy

38:16

17

6

KS Wasilków

23:17

15

7

OSiR Hajnówka

18:41

13

8

Brylant Bielsk Podlaski

14:32

10

9

KS Michałowo

4:64

4

10

COKiS Ciechanowiec

5:68

4

11

Rudnia Zabłudów

5:60

0


RUNDA WIOSENNA 2018

Miejsce

Drużyna

Bramki

Punkty

1

MOSP II Białystok

39:4

24

2

KS Wasilków

27:8

19

3

Brylant Bielsk Podlaski

27:28

12

4

Orzeł Siemiatycze

23:9

12

5

Pogoń Łapy

14:22

12

6

OSiR Hajnówka

12:20

9

7

Rudnia Zabłudów

14:26

7

8

KS Michałowo

16:25

6

9

COKiS Ciechanowiec

8:38

3

 

Kadra Młodzików OSiR Hajnówka: Artemiuk Mateusz, Barduszko Maksymilian, Bartoszewicz Amelia, Butrymowicz Damian, Chilimoniuk Jakub, Czyż Marcin, Danilewski Filip, Dobosz Mariusz, Gierasimiuk Piotr, Jerzyk Bartosz, Jurczuk Damian, Karpiuk Jakub, Krajewska Aleksandra, Kułaj Damian, Krywoszej Jakub, Lewczuk Aleksander, Mazuruk Erwin, Moszczyński Kamil, Niczyporuk Patryk, Owerczuk Jakub, Osipiuk Olivier, Ostaszewska Aleksandra, Pawluczuk Aleksander, Rogacki Adrian, Romańczuk Piotr, Szumowski Oskar, Sadowski Bartosz, Smyk Jakub, Staniszewski Kacper, Wołkowycki Ignacy, Wroceński Mateusz, Zieniuk Mateusz., German Maciej, Chumachenko Daniel, Bugwin Dawid, Trener: Tomasz Dobosz.


ORLIKI – rocznik 2007 i młodsi

grupa 11- eliminacje 

RUNDA JESIENNA 2017

Miejsce

Drużyna

Bramki

Punkty

1

Brylant Bielsk Podlaski

108:9

58

2

Orzeł Siemiatycze

47:38

33

3

KS Michałowo

46:45

32

4

OSiR Hajnówka

28:81

11

5

Rudnia Zabłudów

19:75

11

 

RUNDA WIOSENNA 2018

Miejsce

Drużyna

Bramki

Punkty

1

OSiR Hajnówka

25:7

25

2

Rudnia Zabłudów

19:20

16

3

Pogoń Łapy

18:19

16

4

Pasja Kleosin

11:27

7

 

Kadra Orlików OSiR Hajnówka: Birycki Bartosz, Golonko Daniel, Golonko Paweł, Gierasimiuk Paweł, Jabłoński Szymon, Janiel Aleksander, Jakoniuk Tomasz, Kaczoch Jan, Kolado Hubert, Kowalczuk Kacper, Lewczuk Jakub, Nikiciuk Piotr, Osipczuk Nikola, Ostapczuk Bartosz, Rynkowski Iwo, Rybak Mateusz, Siomko Bartosz, Tellos Oskar, Trojan Mateusz, Wakuliński Hubert, Wawrzeniuk Tomasz, Zdankiewicz Jakub, Trenerzy: Andrzej Grygoruk.


ŻAKI – rocznik 2009 i młodsi

grupa 10

RUNDA WIOSENNA 2018

Miejsce

Drużyna

Bramki

Punkty

1

OSiR Hajnówka

16:4

14

2

Orzeł II Siemiatycze

12:11

9

3

OSiR II Hajnówka

8:21

2

 

Kadra Orlików OSiR Hajnówka: Badowicz Hubert, Chołod Natan, Czerkaski Hubert, Czurak Nikodem, Dawidziuk Wojciech, Falkowski Oskar, Falkowski Filip, Grynczel Oskar, Ignaciuk Julian, Kalinowski Bartosz, Gurin Filip, Jakimiuk Nikodem, Jurczuk Rafał, Kaczoch Adam, Kiryluk Wiktor, Kondratiuk Mateusz, Oksentowicz Mikołaj, Oleszow Wioleta, Ostrowski Kacper, Ostaszewski Mateusz, Pieczarka Jakub, Oleszow Wioleta, Prystupiuk Oskar, Sacharczuk Kamil, Sakowski Franciszek, Siemiacki Paweł, Siłkin Mateusz, Tomaszuk Tymoteusz, Trojan Tomasz, Urynowicz Maciej, Wiertel Gabriel, Wiszniewski Piotr, Żmieńko Łukasz, Trusiewicz Gabriel, Aleksiejuk Angelika, Klimuk Filip, Lubowicki Sebastian, Hłasko Kamil, Hłasko Krystian, Kuszko Dawid, Korszak Jan, Matuszewski Eryk, Sacharuk Jan, Rubezowski Bogdan, Pietruczuk Krystian, Walesiuk Jakub, Żabiński Gabriel, Lesiak Filip, Staroński Jakub, Trener: Tomasz Dobosz

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

grudzień 2018
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.