Logo Hajnówka OSIR

News

News zdjęcie id 403

KALENDARZ POWIATOWEGO SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO W HAJNÓWCE ROK SZKOLNY 2017/2018

02.10.2017

 

KALENDARZ POWIATOWEGO SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO W HAJNÓWCE ROK SZKOLNY 2017/2018 – SP rocz. 2005 i mł.

LP.

 

POWIAT HAJNOWSKI – SZKOŁY PODSTAWOWE

GRUPA POŁUDNIOWA

NAZWA IMPREZY

DATA I GODZINA ZAWODÓW

MIEJSCE

TERMIN ZGŁOSZEŃ

do SRS

DATA ZAWODÓW

MIEJSCE

TERMIN ZGŁOSZEŃ

do SRS

1.

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

27.09.2017

godz. 9.30

Stacja Kolejki Wąskotorowej

24.09.2017

09.10.2017

godz. 10.00

ZSS Supraśl

02.10.2017

2.

PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT

03.10.2017

Orlik” ZS 1 Hajnówka

27.09.2017

12.10.2017

godz. 10.00

Pow.białostocki

05.10.2017

3.

PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW

03.10.2017

Orlik” ZS 1 i LO 1 Hajnówka

27.09.2017

13.10.2017

godz. 10.00

Pow.moniecki

06.10.2017

4.

DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

27.10.2017

Stacja Kolejki Wąskotorowej w Hajnówce

24.10.2016

28.03.2017

godz. 10.00

ZSS Supraśl

21.03.2018

5.

DRUŻYNOWY TENIS STOŁOWY dziew. i chłopców

8.11.2017

godz. 9.00

Narewka

2.11.2017

17.11.2017

godz. 10.00

SP Dobrzyniewo Duże

12.11.2017

6.

PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT

14.11.2017

godz. 9.00

SP Kleszczele

8.11.2017

28.11.2017

godz. 10.00

I w pow.moniec

II w pow.białos.

23.11.2017

7.

SZACHY

16.11.2017

godz. 9.00

SP Dubicze C.

12.11.2017

25.11.2017 godz. 10.00

SP Perlejewo

19.11.2017

8.

PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW

22.11.2017

godz. 9.00

SP Kleszczele

17.11.2017

29.11.2017

godz. 10.00

I w pow.moniec

II w pow.białos.

23.11.2017

9.

PIŁKA KOSZYKOWA DZIEWCZĄT

awans bez gry

SP 4 Hajnówka

-

-

30.11.2017

godz. 10.00

I w pow.bielski

II w pow.białos.

27.11.2017

10.

PIŁKA KOSZYKOWA CHŁOPCÓW

brak zespołów

-

-

 

 

 

11.

PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT

brak zespołów

 

 

 

 

 

12.

PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW

awans bez gry

SP 4 Hajnówka

 

 

15.02.2018

godz. 10.00

I w pow.białos.

II w pow.bielski

08.02.2018

14.

PŁYWANIE

19.01.2018

Park Wodny w Hajnówce

13.01.2018

16.02.2018

Park Wodny

W Hajnówce

09.02.2018

15.

CZWÓRBÓJ LA

23.04.2018

OSiR Hajnówka

22.04.2017

8.05.2018

MOSiR Bialystok

01.05.2018

16.

IGRZYSKA LA

27.04.2018

OSiR Hajnówka

6.05.2017

14.05.2018

MOSiR Białystok

05.05.2018

17.

TRÓJBÓJ LA

25.05.2018

Orlik” przy ZS 1 Hajnówka

19.05.2017

?

?

?

 

SZKOŁY GIMNAZJALNE i SP kl.VII – rocz. 2002 i mł.

 

LP.

POWIAT HAJNOWSKI – SZKOŁY GIMNAZJALNE

GRUPA POŁUDNIOWA

NAZWA IMPREZY

DATA I GODZINA ZAWODÓW

MIEJSCE

TERMIN ZGŁOSZEŃ

do SRS

DATA ZAWODÓW

MIEJSCE

TERMIN ZGŁOSZEŃ

do SRS

1.

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

27.09.2017

godz. 10.40

Hajnówka, Kolejki Stacji Wąskotorowej

24.09.2017

09.10.2017

godz. 11.40

ZSS Supraśl

02.10.2017

2.

PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW

04.10.2017

Hajnówka, „Orliki” ZS 1 i LO 1

27.09.2017

11.10.2017

godz. 10.00

Pow.moniecki i białostocki

07.10.2017

3.

DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

27.10.2017

Hajnówka, Kolejki Stacji Wąskotorowej

24.10.2017

23.03.2018

ZSS Supraśl

20.03.2018

4.

DRUŻYNOWY TENIS STOŁOWY–dziewcząt i chłopców

6.11.2016

PG Narewka

 

31.10.2017

18.11.2017

PG Dobrzyniewo Duże

13.11.2017

5.

SZACHY

16.11.2017

godz. 9.00

PG Dubicze C.

12.11.2017

25.11.2017

godz. 10.00

PG Perlejewo

19.11.2017

6.

PIŁKA KOSZYKOWA DZIEWCZĄT

24.11.2017

godz. 10.00

PG 2 Hajnówka

20.11.2017

05.12.2017

godz. 10.00

Pow.białostocki

28.11.2017

7.

PIŁKA KOSZYKOWA CHŁOPCÓW

brak zespołów

 

 

 

 

 

8.

PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT

Awans bez gry

PG Narew

 

 

20.02.2018

godz. 10.00

I pow.siemiat.

13.02.2018

9.

PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW

Awans bez gry

PG 2 Hajnówka

 

 

21.02.2018

I pow.bielski

 

13.02.2018

10.

PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW

7.12.2017

godz. 9.00

PG KLESZCZELE

1.12.2017

23.02.2018

I pow.białost. II pow.moniecki

15.01.2018

11.

PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT

12.12.2017

godz. 9.00

PG KLESZCZELE

7.12.2017

22.02.2018 godz. 10.00

I pow.moniecki

II pow.siemiat.

15.02.2018

12.

PŁYWANIE

19.01.2018

Park Wodny w Hajnówce

13.01.2018

16.02.2018

Park Wodny w Hajnówce

09.02.2018

13.

PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT

Awans bez gry

PG Narewka

 

 

11.04.2018

Pow.białostocki

04.04.2018

14.

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W LA

24.04.2018

OSiR Hajnówka

4.05.2018

15.05.2018

MOSiR Białystok

07.05.2018

 

 

Przewodniczący Powiatowego SZS – Janusz Ludwiczak

 

 

 

 

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

październik 2017
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.