Logo Hajnówka OSIR

News

News zdjęcie id 443

ZWYCIĘSTWO PIŁKARZY OSIR HAJNÓWKA NA BIAŁORUSI 16.12.2017

18.12.2017

Ostatnie lata w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Hajnówce to aktywna wymiana między zaprzyjaźnionymi miastami z zagranicy na płaszczyźnie sportowej. Oprócz częstych spotkań piłkarskich z drużynami estońskimi z miasta Suure – Jaani, aktywnie przebiega wymiana sportowa z Kamieńcem na Białorusi. W ciągu roku dochodzi do wielu spotkań piłkarskich w różnych kategoriach wiekowych, a finałem jest turniej Juniorów Młodszych. Tegoroczny odbył się 16 grudnia w Kamieńcu.

Wyjazd na Białoruś dla hajnowskiej młodzieży był po części nagrodą za ich dobre występy w rozgrywkach piłkarskich w ramach Podlaskiego ZPN. W turnieju Hajnówkę reprezentowały dwie drużyny, które pokazały się z bardzo dobrej strony.

W trakcie rywalizacji nikt się nie oszczędzał, przez co zyskiwało widowisko, a w wielu przypadkach wynik nie był pewny do ostatniego gwizdka sędziego. Zawody były pełne zwrotów akcji, a o zaciętości meczów świadczyły liczne spięcia między zawodnikami, ponieważ żadna z drużyn nie chciała zejść z boiska pokonana. Ostatecznie nasz drugi zespół wygrał wszystkie spotkania i bezapelacyjnie zajął pierwsze miejsce. Wynik można było uznać za niespodziankę, ponieważ rocznik 2002 ograł starszych kolegów z Hajnówki i Kamieńca.

Wyniki drużyn OSiR:

Kamieniec I – OSiR Hajnówka II 2:3

Bramki dla OSiR: Jakub Mikołajczuk 3

OSiR Hajnówka I - Kamieniec II 5:1

Bramki dla OSiR: Karol Rogoziński 1, Filip Kot 1, Piotr Daniszewski 1, Julian Ostapczuk 1, Bartek Olszewski 1

OSiR Hajnówka II - Kamieniec II 3:1

Bramki dla OSiR: Jakub Mikołajczuk 1, Daniel Chodakowski 1, Jakub Łomaszkiewicz 1

OSiR Hajnówka I- OSiR Hajnówka II 2:7

Bramki dla OSiR I: Jakub Bowtruczuk 1, Karol Rogoziński 1

Bramki dla OSiR II: Jakub Mikołajczuk 4, Jakub Łomaszkiewicz 2, Krzysztof Masajło 1

OSiR Hajnówka I - Kamieniec I 0:3

Najlepszy strzelec turnieju: Jakub Mikołajczuk - 8 bramek

Tabela końcowa:

Miejsce

Drużyna

Punkty

I

OSiR Hajnówka II

9

II

Kamieniec I

6

III

OSiR Hajnówka I

3

IV

Kamieniec II

0

OSiR Hajnówka I: Julian Ostapczuk, Bartosz Tichoniuk, Filip Bański, Jakub Bowtruczuk, Bartosz Olszewski, Karol Rogoziński, Andrzej Parfieniuk, Piotr Daniszewski, Filip Kot, Maciej Ignatowicz,

OSiR Hajnówka II: Michał Gagan, Jakub Borowski, Krystian Dutkowski, Krzysztof Masajło, Piotr Wojciuk, Jakub Mikołajczuk, Daniel Chodakowski, Jakub Łomaszkiewicz, Paweł Sieńczuk. Trenerzy: Marek Hanula, Tomasz Dobosz.

Po wyczerpujących meczach wszystkie drużyny zostały nagrodzone medalami i słodkościami. Turniej w Kamieńcu był ostatnim piłkarskim występem w tym roku, po którym nastąpi miesięczna przerwa w treningach.

Przy okazji serdecznie dziękujemy wszystkim piłkarzom za reprezentowanie Hajnówki podczas zmagań piłkarskich i życzymy wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego 2018 Nowego Roku.

Marek Hanula

 

fot. Tomasz Dobosz

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

grudzień 2018
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.