Logo Hajnówka OSIR

News

News zdjęcie id 537

MINI MISTRZOSTWA ŚWIATA W OSIR - TURNIEJ IV

12.07.2018

 

Wtorek 10.07.2018r, był czwartym spotkaniem piłkarskim w kategorii Żaków i Orlików w ramach „Mini Mistrzostw Świata 2018”. Powoli zbliżamy się do turnieju finałowego, który odbędzie się za tydzień 17.07.2018 r na boisku typu Orlik przy ulicy 3 – go Maja 54. Frekwencja i zapał młodych pasjonatów piłki nożnej nadal dopisuje, a mecze przysporzyły wiele emocji i są pełne niespodzianek. Można zaobserwować wiele ciekawych a czasami niekonwencjonalnych zagrań oraz walkę do ostatniego gwizdka sędziego.Klasyfikacja po czterech rundach przedstawia sie następująco:

Wyniki IV Turnieju – Żaki (rocznik 2010 i młodsi):

L.P

Nazwa drużyny

Nazwa drużyny

Wynik

1

Argentyna

Niemcy

1:0

2

Brazylia

Polska

0:0

3

Niemcy

Brazylia

1:0

4

Argentyna

Polska

0:0

5

Niemcy

Polska

2:1

6

Argentyna

Brazylia

3:0

Klasyfikacja po IV Turnieju:

Miejsce

Nazwa drużyny

Bramki

Punkty

1

Argentyna

13:10

15

2

Brazylia

11:10

11

3

Niemcy

11:10

11

4

Polska

6:12

6

Klasyfikacja Strzelców:

Miesce

Nazwisko i Imię

Suma strzelonych bramek

1

Staroński Jakub (Brazylia)

10

2

Walesiuk Jakub (Argentyna)

7

3

Żabiński Gabriel (Niemcy)

6

4

Pieczarka Jakub (Polska)

4

5

Klimuk Filip (Argentyna)

Wiertel Gabriel (Argentyna)

3

6

Sacharczuk Kamil (Polska)

Kośko Łukasz (Niemcy)

2

7

Jurczuk Rafał (Niemcy)

Kiryluk Wiktor (Brazylia)

Trojan Tomasz (Argentyna)

Tomaszuk Tymoteusz (Niemcy)

1

 

Składy:

Brazylia: Janowicz Aleksander, Gurin Filip, Kiryluk Wiktor, Grynczel Oskar, Staroński Jakub, Korszak Jan, Kalinowski Arkadiusz

Argentyna: Kalinowski Bartosz, Wasiluk Fabian, Hłasko Kamil, Hłasko Krystian, Trojan Tomasz, Klimuk Filip, Walesiuk Jakub, Oksentowicz Mikołaj, Borowik Maciek, Wiertel Gabriel

Niemcy: Jurczuk Rafał, Chołod Natan, Rubczewski Bogdan, Sacharuk Jan, Żabiński Gabriel, Kośko Łukasz, Tomaszuk Tymoteusz, Żmieńko Łukasz, Lesiuk Filip,

Polska: Prystupiuk Oskar, Dawidziuk Wojciech, Matuszewski Eryk, Pieczarka Jakub, Sacharczuk Kamil, Pietruczuk Krystian, Kaczoch Adam

Wyniki IV Turnieju – Orliki (rocznik 2007 i młodsi)

L.P

Nazwa drużyny

Nazwa drużyny

Wynik

1

Portugalia

Brazylia

3:3

2

Brazylia

Francja

3:4

3

Portugalia

Francja

2:4

Klasyfikacja po IV Turnieju:

Miejsce

Nazwa drużyny

Bramki

Punkty

1

Francja

46:30

19

2

Portugalia

36:27

13

3

Brazylia

20:40

2

Klasyfikacja Strzelców:

Miesce

Nazwisko i Imię

Suma strzelonych bramek

1

Tarasiuk Bartosz (Francja)

16

2

Lewczuk Jakub (Francja)

13

3

Tellos Oskar(Portugalia)

11

4

Lewczuk Jakub (Francja)

Hołota Hubert (Portugalia)

10

5

Plewa Szymon (Brazylia)

9

6

Birycki Bartosz (Brazylia)

7

7

Siemieniuk Gabriel (Francja)

6

8

Jan Kaczoch (Francja)

Sacharczuk Hubert(Francja)

4

9

Ostapczuk Bartosz (Brazylia)

Bielawski Jakub (Portugalia)

Borowik Filip (Brazylia)

3

10

Jakimiuk Kacper (Brazylia)

Bańkowski Kacper (Francja)

2

11

Witostaw Borys (Portugalia)

Iwo Rynkowski (Brazylia)

Sebastian Łukaszuk(Brazylia)

Szymon Urynowicz (Portugalia)

Gierasimiuk Paweł (Brazylia)

1

Składy:

Francja: Tarasiuk Bartosz , Lewczuk Jakub , Siemieniuk Gabriel, Sacharczuk Hubert, Bańkowski Kacper, Kaczoch Jan, Gabiec Michał; Urynowicz Szymon,

Portugalia: Tellos Oskar, Hołota Hubert, Witosław Borys, Golonko Paweł, Bielawski Jakub; Plewa Szymon, Pawluczuk Mikołaj, Sobociński Radek, Jabłoński Szymon, Ostrowski Kacper,

Brazylia: Birycki Bartosz, Ostapczuk Bartosz, Plewa Szymon, Jakimiuk Kacper, Rybak Mateusz, Osipczuk Nikola, Gierasiumiuk Paweł, Dunda Adrian, Łukaszuk Sebastian; Borowik Filip, Iwo Rynkowski.

 

Obsługa i sędziowie meczów: Andrzej Tarasiuk, Jerzy German, Tomasz Dobosz, Marek Hanula.

W okresie wakacji zajęcia są prowadzone bez przerwy we wszystkich grupach wiekowych. Zapraszamy wszystkich chętnych na treningi, które odbywają się na boiskach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Hajnówce. Szczegółowy harmonogram zajęć można odszukać na stronie OSiR Hajnówka w zakładce TRENINGI, MECZE. ZAPRASZAMY.

 

Marek Hanula,Tomasz Dobosz

fot. Krzysztof Pieczarka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

wrzesień 2018
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.