Logo Hajnówka OSIR

News

News zdjęcie id 608

TRZECIA KOLEJKA DRUŻYNOWEJ LIGI AMATORÓW W TENISIE STOŁOWYM

21.11.2018

W trzeciej kolejce wygrywali faworyci i taka również jest klasyfikacja drużyn: Hajnówka I, Śledzianów, Łosice i Czeremcha I. Indywidualnie lekką przewagę uzyskali dwaj gracze z kompletem punktów: Zbigniew Miszczuk (Hajnówka I) i Wojciech Jadczuk (Śledzianów-Ciechanowiec). W kategorii gry podwójnej na czele jest para z Hajnówki I (Zbigniew Miszczuk i Janusz Ludwiczak).

MECZ nr 9 z dnia 14.11.2018r.

HAJNÓWKA I – HAJNÓWKA OLDBOJE STRAŻ

1) „A” LUDWICZAK Janusz - „X” OCHRYCEWICZ Roman 3: 0

2) „B” MISZCZUK Zbigniew - „Y” GERMAN Jerzy 3: 0

3) „C” MIECZYŃSKI Jerzy - „ Z” KOJŁO Marcin 3: 0

4) „A” LUDWICZAK Janusz - „Z” KOJŁO Marcin 3: 2

5) „B” MISZCZUK Zbigniew - „X” OCHRYCEWICZ Roman 3: 0

6) „C” MIECZYŃSKI Jerzy - „Y” GERMAN Jerzy 3: 1

7) „A” LUDWICZAK Janusz - „Y” GERMAN Jerzy 3 : 0

8) „B” MISZCZUK Zbigniew - - „Z” KOJŁO Marcin 3: 1

9) „C” MIECZYŃSKI Jerzy - „X” OCHRYCEWICZ Roman 3: 2

10) MISZCZUK Z./ LUDWICZAK J. – GERMAN J./ OCHRYCEWICZ R. 4: 2

Końcowy wynik 10: 0 (31: 8) dla Hajnówki I

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 3 pkt. (9: 1))

  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 3 pkt. (9: 3)

  • Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 3 pkt. (9: 2)

Debel: Miszczuk Zbigniew/ Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 1 pkt.(4: 2)

MECZ nr 10 z dnia 15.11.2018r.

TEAM ŚLEDZIANÓW CIECHANOWIEC - TOP SPIN SIEMIATYCZE

1) „A” JADCZUK Wojciech- „X” MOCZULSKI Tomasz 3: 0

2) „B” KOSTRZYŃSKI Sławomir- „Y” MOCZULSKI Rafał 1: 3

3) „C” WSZOŁ Krzysztof „ Z” JAGIEŁŁO Przemysław 3: 0

4) „A” JADCZUK Wojciech - „Z” JAGIEŁŁO Przemysław 3: 1

5) „B” KOSTRZYŃSKI Sławomir - „X” MOCZULSKI Tomasz 3: 1

6) „C” WSZOŁ Krzysztof - „Y” MOCZULSKI Rafał 1: 3

7) „A” JADCZUK Wojciech - „Y” MOCZULSKI Rafał 3: 0

8) „B” KOSTRZYŃSKI Sławomir - „Z” KRYSIŃSKI Wojciech 3: 1

9) „C” WSZOŁ Krzysztof - „X” MOCZULSKI Tomasz 2: 3

10) WSZOŁ K./ KOSTRZYŃSKI S. – JAGIEŁŁO/ KRYSIŃSKI W. 4: 3

Końcowy wynik 7: 3 (26: 15) dla drużyny Team Śledzianów Ciechanowiec

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Jadczuk Wojciech (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 3 pkt. (9: 1)

  • Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 2 pkt. (7: 5)

  • Wszoł Krzysztof (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 1 pkt. (6: 6)

  • Moczulski Rafał („Top Spin” Siemiatycze) – 2 pkt. (6: 5)

  • Moczulski Tomasz („Top Spin” Siemiatycze) – 1 pkt. (4: 8)

Debel: Wszoł Krzysztof/ Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 1 pkt.(4: 3)

MECZ nr 11 z dnia 15.11.2018r.

CZEREMCHA I – CZEREMCHA II

1) „A” LIPIŃSKI Janusz - „X” SOCHA Renat 0: 3

2) „B” STEPANIUK Adam - „Y” ZINIEWICZ Katarzyna 3: 1

3) „C” MAKULSKI Andrzej - „ Z” KOWALSKI Ryszard 3: 1

4) „A” LIPIŃSKI Janusz - „Z” KOWALSKI Ryszard 3: 0

5) „B” STEPANIUK Adam - „X” SOCHA Renat 0: 3

6) „C” MAKULSKI Andrzej - „Y” ZINIEWICZ Katarzyna 3: 0

7) „A” LIPIŃSKI Janusz - „Y” ZINIEWICZ Katarzyna 3: 1

8) „B” STEPANIUK Adam - „Z” RAKOWSKI Bogdan 3: 0

9) „C” MAKULSKI Andrzej - „X” SOCHA Renat 3: 2

10) LIPIŃSKI J./ MAKULSKI A. – SOCHA R./ ZINIEWICZ K. 4: 0

Końcowy wynik 8: 2 (25: 11) dla Czeremchy I

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 3 pkt. (9: 3)

  • Socha Renata (Czeremcha I) – 2 pkt. (8: 3)

  • Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 2 pkt. (6: 4)

  • Stepaniuk Adam (Czeremcha I) – 2 pkt. (6: 4)

Debel: Lipiński Janusz/ Makulski Andrzej (Czeremcha I ) – 1 pkt.(4: 0)

MECZ nr 12 z dnia 16.11.2018r.

ŁOSICE – HAJNÓWKA II

1) „A” PIETRUSZEWSKI Jarosław - „X” CHARYTONOW Karol 3: 0

2) „B” GAŁĄZKA Grzegorz - „Y” WILUK Mateusz 3: 0

3) „C” SIENNICKI Sylwester - „ Z” ORZECHOWSKI Wojciech 1: 3

4) „A” PIETRUSZEWSKI Jarosław - „Z” ORZECHOWSKI Wojciech 2: 3

5) „B” GAŁĄZKA Grzegorz - „X” CHARYTONOW Karol 3: 1

6) „C” SIENNICKI Sylwester - „Y” WILUK Mateusz 3: 0

7) „A” PIETRUSZEWSKI Jarosław - „Y” WILUK Mateusz 3: 0

8) „B” GAŁĄZKA Grzegorz - „Z” ORZECHOWSKI Wojciech 3: 0

9) „C” SIENNICKI Sylwester - „X” CHARYTONOW Karol 3: 2

10) PIETRUSZEWSKI J./ GAŁĄZKA G. – ORZECHOWSKI W./ CHARYTONOW K.J 4: 2

Końcowy wynik 8: 2( 28: 11) dla z Łosic

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Gałązka Grzegorz (Łosice) – 3 pkt. (9: 1)

  • Pietruszewski Jarosław (Łosice) – 2 pkt. (8: 3)

  • Siennicki Sylwester (Łosice) – 2 pkt. (7: 5)

  • Orzechowski Wojciech (Hajnówka II) – 2 pkt. (6: 6)

Debel: Gałązka Grzegorz/ Pietruszewski Jarosław (Łosice ) – 1 pkt.(4: 2)

 

TABELA DRUŻYNOWA PO TRZECIEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Ilość

remisów

Punkty duże

Punkty małe

Sety

I

HAJNÓWKA I

3

3

0

9

25: 5

83: 34

II

TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC

3

3

0

8

26: 6

81: 34

III

ŁOSICE

3

2

1

6

19: 11

75: 48

IV

CZEREMCHA I

3

1

0

3

14: 16

56: 63

V

HAJNÓWKA II

2

1

0

2

8: 12

34: 50

VI

OLDBOJE STRAŻ HAJNÓWKA

3

0

1

1

9: 21

48: 75

VII

„TOP SPIN” SIEMIATYCZE

2

0

0

0

6: 14

33: 52

VIII

CZEREMCHA II

3

0

0

0

5: 25

26 80

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO TRZECIEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane kolejki

pkt

Sety

I

Miszczuk Zbigniew

Hajnówka I

3

9

27: 3

II

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciech.

3

9

27: 5

III

Pietruszewski Jarosław

Łosice

3

7

26: 6

IV

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciech

3

7

23: 9

V

Mieczyński Jerzy

Hajnówka I

3

7

21: 11

VI

Gałązka Grzegorz

Łosice

2

6

18: 4

VII

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

3

6

23: 13

VIII

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciech.

3

6

22: 12

IX

Lipiński Janusz

Czeremcha I

3

5

20: 17

X

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

2

5

15: 12

XI

Makulski Andrzej

Czeremcha I

3

5

17: 19

XII

Siennicki Sylwester

Łosice

3

4

19: 17

XIII

Socha Renata

Czeremcha II

3

4

17: 16

XIV

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

2

3

13: 11

XV

Charytonow Karol

Hajnówka II

2

3

12: 12

XVI

Kojło Marcin

Oldboje Straż Hajnówka

3

3

16: 21

XVII

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

2

2

7: 10

XVIII

German Jerzy

Oldboje Straż Hajnówka

3

2

11: 23

XIX

Ochrycewicz Roman

Oldboje Straż Hajnówka

3

2

11: 23

XX

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

3

2

9: 21

XXI

Tarapata Paulina

Łosice

1

1

4: 8

XXII

Krysiński Wojciech

Top Spin Siemiatycze

2

1

6: 9

XXIII

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

3

1

5: 25

XXIV

Kuczko Wojciech

Hajnówka II

1

0

3: 6

XXV

Rakowski Bogdan

Czeremcha II

1

0

0: 3

XXVI

Jagiełło Przemysław

Top Spin Siemiatycze

2

0

3: 12

XXVII

Wiluk Mateusz

Hajnówka II

2

0

0: 12

XXVIII

Kowalski Ryszard

Czeremcha II

3

0

1: 24

 

KLASYFIKACJA DEBLOWA PO TRZECIEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

Sety

I

Miszczuk Zbigniew

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

3

3

12: 5

II

Lipiński Janusz

Makulski Andrzej

Czeremcha I

3

2

10: 5

III

Gałązka Grzegorz

Pietruszewski Jarosław

Łosice

2

2

8: 4

IV

German Jerzy

Ochrycewicz Roman

Oldboje Straż Hajnówka

3

2

10: 8

V

Jadczuk Wojciech

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciechanowiec

1

1

4: 1

VI

Kostrzyński Sławomir

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciechanowiec

1

1

5: 7

VII

Jagiełło Przemysław

Krysiński Wojciech

Top Spin Siemiatycze

1

0

3: 4

VIII

Pietruszewski Jarosław

Siennicki Sylwester

Łosice

1

0

2: 4

IX

Moczulski Rafał

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

1

0

1: 4

X

Charytonow Karol

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

2

0

4: 8

XI

Socha Renata

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

3

0

3: 12

 

W czwartej kolejce zagrają:

  • „Top Spin” Siemiatycze – Czeremcha I

  • Hajnówka Oldboje Straż -Team Śledzianów Ciechanowiec

  • Hajnówka II – Hajnówka I

  • Czeremcha II - Łosice

Organizator – Janusz Ludwiczak

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

grudzień 2018
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.